|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
3mm 4mm Süt Beyaz PE Alüminyum Kompozit Paneli. İç duvar dekorasyonu ve işareti için poliester kaplı ACP levhası.
BizimPE (Polyester) kaplı alüminyum kompozit paneliPVDF'ye kıyasla, PE kaplamamız üstün renk canlılığı ve daha pürüzsüz bir bitirme sunar.İç mekan estetiğine ve maliyet verimliliğine odaklanan mimarlar için en iyi seçim haline getirir..
Neden PE ACP'yi seçtiniz?
Spesifikasyonlar ve Boyutlar
| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Alüminyum alaşımı | Sınıf 1100 / 3003 |
| Panel kalınlığı | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm. |
| Alüminyum Deri | 0.05 mm - 0.30 mm |
| Kaplama Tipi | Yüksek Parlaklık / Matt PE (Polyester) |
| Temel malzeme | Zehirli olmayan düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) |
| Standart Boyut | 1220 x 2440 mm (Kustomlaştırılabilir) |
Üretim kapasitesi
2021'den beri WENXIAN'da bulunan fabrikamız, alüminyum kompozit paneli ve alüminyum kaplama üretiminde uzmanlaşmıştır.Japonya'dan ithal edilen yüksek kaliteli aletler de dahil olmak üzere gelişmiş üretim ekipmanları kullanıyoruz., teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz.
Kurulum Konusunda Düşünceler
Kalite Sertifikaları
Ana İlgili Ürünler
Başvurular
Ambalaj ve Nakliye
Paketleme
Denizcilik
Henan, Çin'de yer almaktadır. Uzun mesafeli deniz taşımacılığı için profesyonel yükleme ve nemden korunmuş ambalajlama sağlarız.
|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
3mm 4mm Süt Beyaz PE Alüminyum Kompozit Paneli. İç duvar dekorasyonu ve işareti için poliester kaplı ACP levhası.
BizimPE (Polyester) kaplı alüminyum kompozit paneliPVDF'ye kıyasla, PE kaplamamız üstün renk canlılığı ve daha pürüzsüz bir bitirme sunar.İç mekan estetiğine ve maliyet verimliliğine odaklanan mimarlar için en iyi seçim haline getirir..
Neden PE ACP'yi seçtiniz?
Spesifikasyonlar ve Boyutlar
| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Alüminyum alaşımı | Sınıf 1100 / 3003 |
| Panel kalınlığı | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm. |
| Alüminyum Deri | 0.05 mm - 0.30 mm |
| Kaplama Tipi | Yüksek Parlaklık / Matt PE (Polyester) |
| Temel malzeme | Zehirli olmayan düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) |
| Standart Boyut | 1220 x 2440 mm (Kustomlaştırılabilir) |
Üretim kapasitesi
2021'den beri WENXIAN'da bulunan fabrikamız, alüminyum kompozit paneli ve alüminyum kaplama üretiminde uzmanlaşmıştır.Japonya'dan ithal edilen yüksek kaliteli aletler de dahil olmak üzere gelişmiş üretim ekipmanları kullanıyoruz., teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz.
Kurulum Konusunda Düşünceler
Kalite Sertifikaları
Ana İlgili Ürünler
Başvurular
Ambalaj ve Nakliye
Paketleme
Denizcilik
Henan, Çin'de yer almaktadır. Uzun mesafeli deniz taşımacılığı için profesyonel yükleme ve nemden korunmuş ambalajlama sağlarız.