|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Boyut Dayanıklılığı:Alüminyum Deri Kalınlığı (0.3mm/0.4mm/0.5mm), Çekirdek Malzemesi (Toksik olmayan LDPE), Kaplama Kalınlığı (≥25um),Büyük ölçekli bina cepheleri ve hassas mühendislik bileşenleri gibi hassas uygulamalar için çok önemlidir..
Göz alıcı, dayanıklı ve alüminyumun sadece yarısı ağırlığında ACM metal panelleri hem çekici hem de pratiktir:
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Normal Genişlik | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (özel kabul edilir) |
| Panel Uzunluğu | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (normalde 5800mm içinde, 20ft konteyner için özel kabul edilir) |
| Panel kalınlığı | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm... |
| Alüminyum alaşımı | AA1100, AA3003, AA5005 (başka sınıflar isteğe bağlı olarak mevcuttur) |
| Alüminyum kalınlığı | 0.03mm'den 0.50mm'e kadar |
| Ağırlık | 3mm: 8kg-13.3kg parça başına 4 mm: 12.7kg-27.89kg parça başına |
| Kaplama | PE, PVDF, NANO, fırça yüzeyi, ayna yüzeyi |
| Temel malzeme | Geri dönüştürülebilir PE çekirdeği/Fireproof PE çekirdeği/Kırılmaz PE çekirdeği |
| Renk Seçenekleri | Metal/Mat/Parlak/Nacreous/Nano/Brushed/Mirror/Granit/Ağaç |
WENXIAN'daki fabrikamız (2021'de yer değiştirdi) alüminyum kompozit paneller ve kaplamalar konusunda uzmanlaşmıştır:
Panellerimiz güvenli teslimat için koruyucu film ve sağlam ahşap kasalarla dikkatlice paketlenmiştir.
Nakliye seçenekleri, güvenilir ortaklar aracılığıyla uluslararası teslimat ve acil siparişler için hızlandırılmış hizmet içerir.
![]()
Güneydoğu Asya ve Orta Asya'daki büyük ölçekli projeler için istikrarlı bir tedarik sağlayan 20 yıllık üretim uzmanlığı.
|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Boyut Dayanıklılığı:Alüminyum Deri Kalınlığı (0.3mm/0.4mm/0.5mm), Çekirdek Malzemesi (Toksik olmayan LDPE), Kaplama Kalınlığı (≥25um),Büyük ölçekli bina cepheleri ve hassas mühendislik bileşenleri gibi hassas uygulamalar için çok önemlidir..
Göz alıcı, dayanıklı ve alüminyumun sadece yarısı ağırlığında ACM metal panelleri hem çekici hem de pratiktir:
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Normal Genişlik | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (özel kabul edilir) |
| Panel Uzunluğu | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (normalde 5800mm içinde, 20ft konteyner için özel kabul edilir) |
| Panel kalınlığı | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm... |
| Alüminyum alaşımı | AA1100, AA3003, AA5005 (başka sınıflar isteğe bağlı olarak mevcuttur) |
| Alüminyum kalınlığı | 0.03mm'den 0.50mm'e kadar |
| Ağırlık | 3mm: 8kg-13.3kg parça başına 4 mm: 12.7kg-27.89kg parça başına |
| Kaplama | PE, PVDF, NANO, fırça yüzeyi, ayna yüzeyi |
| Temel malzeme | Geri dönüştürülebilir PE çekirdeği/Fireproof PE çekirdeği/Kırılmaz PE çekirdeği |
| Renk Seçenekleri | Metal/Mat/Parlak/Nacreous/Nano/Brushed/Mirror/Granit/Ağaç |
WENXIAN'daki fabrikamız (2021'de yer değiştirdi) alüminyum kompozit paneller ve kaplamalar konusunda uzmanlaşmıştır:
Panellerimiz güvenli teslimat için koruyucu film ve sağlam ahşap kasalarla dikkatlice paketlenmiştir.
Nakliye seçenekleri, güvenilir ortaklar aracılığıyla uluslararası teslimat ve acil siparişler için hızlandırılmış hizmet içerir.
![]()
Güneydoğu Asya ve Orta Asya'daki büyük ölçekli projeler için istikrarlı bir tedarik sağlayan 20 yıllık üretim uzmanlığı.