|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Deniz mavi Alüminyum Kompozit Panel, iç ve dış bina dekorasyonu için, 3MM kalınlığında ve 1.22*2.44m standart boyutta mevcuttur.Bu yüksek kaliteli 3mm çift taraflı PE kaplı ACP paneli çeşitli uygulamalar için olağanüstü performans sunar.
ACP'nin ana avantajlarından biri, metal veya metal olmayan renklerdeki ahşap ve mermer tonlarını tam olarak taklit etme yeteneğidir.ACP, mükemmel ısı yalıtımı nedeniyle en ideal seçim olarak kabul edilir, ses yalıtımı ve çok çeşitli yangına dayanıklı özellikleri vardır.İnanılmaz bir dış kaplama sistemi yaratarak zarif bir görünüm ve üstün hava koruması sağlar.
| Parametreler | Özellikler |
|---|---|
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Genişliği | 1000mm, 1220mm (normal), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (maksimum) |
| Uzunluk | 5800 mm'ye kadar |
| Standart Boyut | 1220mm (genişlik) * 2440mm (uzunluk) |
| Üretim kapasitesi | 100,000sqm / ay |
| İç çekirdek | Normal toksik olmayan polietilen, bir tarafta kırılmamış polietilen, iki tarafta kırılmamış polietilen, bakire LDPE, B1 yanmaz mineral dolu çekirdek, A2 yanmaz mineral dolu çekirdek |
Standart olmayan boyutlar ve özel renkler müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak mevcuttur.
2021'de WENXIAN'a taşındığımız fabrikamız, alüminyum kompozit paneller ve alüminyum kaplamalar üretme konusunda uzmanlaşmıştır.Japonya'dan ithal edilen yüksek kaliteli aletler de dahil olmak üzere gelişmiş üretim ekipmanları kullanıyoruz., teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz.
PE Alüminyum Kompozit Panel'imiz müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için dikkatlice paketlenmiştir.
|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Deniz mavi Alüminyum Kompozit Panel, iç ve dış bina dekorasyonu için, 3MM kalınlığında ve 1.22*2.44m standart boyutta mevcuttur.Bu yüksek kaliteli 3mm çift taraflı PE kaplı ACP paneli çeşitli uygulamalar için olağanüstü performans sunar.
ACP'nin ana avantajlarından biri, metal veya metal olmayan renklerdeki ahşap ve mermer tonlarını tam olarak taklit etme yeteneğidir.ACP, mükemmel ısı yalıtımı nedeniyle en ideal seçim olarak kabul edilir, ses yalıtımı ve çok çeşitli yangına dayanıklı özellikleri vardır.İnanılmaz bir dış kaplama sistemi yaratarak zarif bir görünüm ve üstün hava koruması sağlar.
| Parametreler | Özellikler |
|---|---|
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Genişliği | 1000mm, 1220mm (normal), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (maksimum) |
| Uzunluk | 5800 mm'ye kadar |
| Standart Boyut | 1220mm (genişlik) * 2440mm (uzunluk) |
| Üretim kapasitesi | 100,000sqm / ay |
| İç çekirdek | Normal toksik olmayan polietilen, bir tarafta kırılmamış polietilen, iki tarafta kırılmamış polietilen, bakire LDPE, B1 yanmaz mineral dolu çekirdek, A2 yanmaz mineral dolu çekirdek |
Standart olmayan boyutlar ve özel renkler müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak mevcuttur.
2021'de WENXIAN'a taşındığımız fabrikamız, alüminyum kompozit paneller ve alüminyum kaplamalar üretme konusunda uzmanlaşmıştır.Japonya'dan ithal edilen yüksek kaliteli aletler de dahil olmak üzere gelişmiş üretim ekipmanları kullanıyoruz., teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz.
PE Alüminyum Kompozit Panel'imiz müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için dikkatlice paketlenmiştir.