|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Nano PVDF ACM ACP Alüminyum Kompozit Paneller, geleneksel PVDF alüminyum kompozit panellerin dayanıklılığını üstün performans için gelişmiş nanoteknoloji ile birleştirir.
Nano paneller, kirlilik önleyici özellikler, kömürleşme direnci ve renk haslığı dahil olmak üzere geleneksel PVDF panel faydalarının tümünü korurken, nanoteknoloji bunları üstün kendi kendini temizleme performansı, kirlilik önleyici özellikler ve asit/alkali direnci ile geliştirir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Alüminyum Cilt Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Genişlik | 1000mm, 1220mm (standart), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (maksimum) |
| Uzunluk | 5800mm'ye kadar |
| Standart Boyut | 1220mm (genişlik)*2440mm (uzunluk) |
| Üretim Kapasitesi | 100.000m² / ay |
| İç Çekirdek Seçenekleri | Normal toksik olmayan polietilen, tek tarafı kırılmamış polietilen, iki tarafı kırılmamış polietilen, bakir LDPE, B1 yanmaz mineral dolgulu çekirdek, A2 yanmaz mineral dolgulu çekirdek |
İsteğe bağlı olarak standart dışı boyutlar ve özel renkler mevcuttur.
Atölye
Fabrika 2021 yılında WENXIAN'a taşınmış olup, ağırlıklı olarak alüminyum kompozit panel alüminyum kaplama üretmekte ve 100'den fazla çalışana sahiptir. 30 bin metrekarelik bir alanı kapsayan, Japonya'dan ithal edilen üst düzey cihazlarla gelişmiş üretim ekipmanlarına sahip ve teknolojimizi sürekli iyileştirmekteyiz.
Paneller, nakliye sırasında hasarı önlemek için köşe korumalı yüksek kaliteli ahşap paletlere güvenli bir şekilde sarılır ve yerleştirilir. Nakliye sırasında stabiliteyi sağlamak için güçlü kayışlar kullanılır.
Güvenilir taşıyıcılar aracılığıyla uluslararası teslimat ve acil siparişler için ekspres nakliye dahil olmak üzere birden fazla nakliye seçeneği sunuyoruz. Ekibimiz, varışta mükemmel durumda olmasını sağlamak için sevkiyatları izler.
![]()
|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Nano PVDF ACM ACP Alüminyum Kompozit Paneller, geleneksel PVDF alüminyum kompozit panellerin dayanıklılığını üstün performans için gelişmiş nanoteknoloji ile birleştirir.
Nano paneller, kirlilik önleyici özellikler, kömürleşme direnci ve renk haslığı dahil olmak üzere geleneksel PVDF panel faydalarının tümünü korurken, nanoteknoloji bunları üstün kendi kendini temizleme performansı, kirlilik önleyici özellikler ve asit/alkali direnci ile geliştirir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Alüminyum Cilt Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Genişlik | 1000mm, 1220mm (standart), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (maksimum) |
| Uzunluk | 5800mm'ye kadar |
| Standart Boyut | 1220mm (genişlik)*2440mm (uzunluk) |
| Üretim Kapasitesi | 100.000m² / ay |
| İç Çekirdek Seçenekleri | Normal toksik olmayan polietilen, tek tarafı kırılmamış polietilen, iki tarafı kırılmamış polietilen, bakir LDPE, B1 yanmaz mineral dolgulu çekirdek, A2 yanmaz mineral dolgulu çekirdek |
İsteğe bağlı olarak standart dışı boyutlar ve özel renkler mevcuttur.
Atölye
Fabrika 2021 yılında WENXIAN'a taşınmış olup, ağırlıklı olarak alüminyum kompozit panel alüminyum kaplama üretmekte ve 100'den fazla çalışana sahiptir. 30 bin metrekarelik bir alanı kapsayan, Japonya'dan ithal edilen üst düzey cihazlarla gelişmiş üretim ekipmanlarına sahip ve teknolojimizi sürekli iyileştirmekteyiz.
Paneller, nakliye sırasında hasarı önlemek için köşe korumalı yüksek kaliteli ahşap paletlere güvenli bir şekilde sarılır ve yerleştirilir. Nakliye sırasında stabiliteyi sağlamak için güçlü kayışlar kullanılır.
Güvenilir taşıyıcılar aracılığıyla uluslararası teslimat ve acil siparişler için ekspres nakliye dahil olmak üzere birden fazla nakliye seçeneği sunuyoruz. Ekibimiz, varışta mükemmel durumda olmasını sağlamak için sevkiyatları izler.
![]()