|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Yüksek Yansıtıcı Ayna Alüminyum Kompozit Panel, 4mm ACP Yapı Taşıyıcı
Yüksek yansıtıcı ayna alüminyum kompozit panelimiz ( ayna ACP) birinci sınıf bir mimari dekoratif malzemedir.iki yüksek kaliteli alüminyum alaşım tabakasından ve dayanıklı bir polietilen (PE) çekirdeğinden oluşurÜstün bir ayna finişi ile cam aynanın çarpıcı görsel etkisini ACP'nin hafif ve kolay monte özellikleriyle birleştirir.Modern bina cephe projeleri için en iyi seçim haline getirir.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımı + PE çekirdeği (ateş gerileyici çekirdek isteğe bağlı) |
| Standart Kalınlık | 4mm (3mm/5mm özelleştirilebilir) |
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Standart Boyut | 1220*2440mm, 1500*3000mm, 1250*2500mm (özel boyutlar mevcut) |
| Ayna Dönüşümü | Altın, Gümüş, Gül Altın, Bronz, özel |
| Uygulama | Bina cephesi, perde duvarı, iç duvar, işaretleme, mağaza dekorasyonu, asansör kabin |
KTV barları, ticari yaya sokakları, marka sergi salonları, otel lobileri ve diğer moda alanları dahil olmak üzere üst düzey dekoratif uygulamalar için idealdir.Bakılmış cam veya paslanmaz çelik gibi geleneksel malzemelerle elde edilemeyen benzersiz dekoratif efektler sunar..
|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Yüksek Yansıtıcı Ayna Alüminyum Kompozit Panel, 4mm ACP Yapı Taşıyıcı
Yüksek yansıtıcı ayna alüminyum kompozit panelimiz ( ayna ACP) birinci sınıf bir mimari dekoratif malzemedir.iki yüksek kaliteli alüminyum alaşım tabakasından ve dayanıklı bir polietilen (PE) çekirdeğinden oluşurÜstün bir ayna finişi ile cam aynanın çarpıcı görsel etkisini ACP'nin hafif ve kolay monte özellikleriyle birleştirir.Modern bina cephe projeleri için en iyi seçim haline getirir.
| Ürün | Ayrıntılar |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımı + PE çekirdeği (ateş gerileyici çekirdek isteğe bağlı) |
| Standart Kalınlık | 4mm (3mm/5mm özelleştirilebilir) |
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Standart Boyut | 1220*2440mm, 1500*3000mm, 1250*2500mm (özel boyutlar mevcut) |
| Ayna Dönüşümü | Altın, Gümüş, Gül Altın, Bronz, özel |
| Uygulama | Bina cephesi, perde duvarı, iç duvar, işaretleme, mağaza dekorasyonu, asansör kabin |
KTV barları, ticari yaya sokakları, marka sergi salonları, otel lobileri ve diğer moda alanları dahil olmak üzere üst düzey dekoratif uygulamalar için idealdir.Bakılmış cam veya paslanmaz çelik gibi geleneksel malzemelerle elde edilemeyen benzersiz dekoratif efektler sunar..