|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
PVDF kaplamalı, standart boyut 1220x2440mm'lik Premium Wood Finish Alüminyum Kompozit Paneli. Dış duvar kaplamaları için idealdir, dayanıklı hava durumuna dayanıklı performans ve gerçekçi ahşap dokusuna sahiptir.
BizimAhşap bitirme alüminyum kompozit paneliYüksek performanslı bir cephe malzemesidir.Dış duvar kaplamaları. Premium ile donatılmış.PVDF kaplamave standart özellikleri1220x2440mmBu...PVDF ACP sayfasıGerçekçi bir ahşap tanesi dokusu, mükemmel hava dayanıklılığı ve uzun ömürlü dayanıklılık sağlar ve ticari ve konut projeleri için uluslararası bina standartlarını karşılar.
![]()
![]()
![]()
| PE Alüminyum Kompozit Panel'in Özellikleri | |
| Normal Genişlik | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm ve özel kabul edilir |
| Panel Uzunluğu | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm, normalde 5800mm. |
| 20ft konteyner için özel kabul | |
| Panel kalınlığı | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm... |
| Alüminyum alaşımı | AA1100,AA3003,AA5005... (Gerekli diğer sınıflar) |
| Alüminyum kalınlığı | 0.03mm'den 0.50mm'e kadar |
| Ağırlık |
3mm: 8kg-13.3kg parça başına 4 mm: 12.7kg-27.89kg parça başına |
| Kaplama | PE kaplama PVDF kaplama, NANO, fırça yüzeyi, ayna yüzeyi |
| Temel malzeme | Geri dönüştürülebilir PE çekirdeği/Fireproof PE çekirdeği/Kırılmaz PE çekirdeği |
| Renk |
Metal/Mat/Parlak/Nacreous/Nano/Brushed/Mirror/ Granit/Ağaç |
| Teslimat | Depozitoyu aldıktan sonra iki hafta içinde |
| MOQ | 300 metrekare |
| Marka/OEM | Alüminyum metal/Kustomlaştırılmış |
| Ödeme Şartları | T/T, L/C görünümde, D/P görünümde, Western Union, Sinosure |
| Paketleme |
FCL: Toplu olarak; LCL: Ahşap palet paketinde; Müşterilerin talebi |
![]()
![]()
![]()
![]()
Her bir panel, taşıma sırasında maksimum korunma sağlamak için dikkatlice koruyucu filmle sarılır ve sağlam ahşap kasalara yerleştirilir.
![]()
Güvenilir uluslararası nakliye şirketleriyle ortaklık kurarak tüm dünyaya güvenli ve zamanında teslimat sağlıyoruz.Müşteri desteği ekibimiz herhangi bir nakliye sorusunu veya özel gereksinimleri yanıtlamak için kullanılabilir.
![]()
Ürünlerimize olan ilginiz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışma fırsatını dört gözle bekliyoruz.
|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
PVDF kaplamalı, standart boyut 1220x2440mm'lik Premium Wood Finish Alüminyum Kompozit Paneli. Dış duvar kaplamaları için idealdir, dayanıklı hava durumuna dayanıklı performans ve gerçekçi ahşap dokusuna sahiptir.
BizimAhşap bitirme alüminyum kompozit paneliYüksek performanslı bir cephe malzemesidir.Dış duvar kaplamaları. Premium ile donatılmış.PVDF kaplamave standart özellikleri1220x2440mmBu...PVDF ACP sayfasıGerçekçi bir ahşap tanesi dokusu, mükemmel hava dayanıklılığı ve uzun ömürlü dayanıklılık sağlar ve ticari ve konut projeleri için uluslararası bina standartlarını karşılar.
![]()
![]()
![]()
| PE Alüminyum Kompozit Panel'in Özellikleri | |
| Normal Genişlik | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm ve özel kabul edilir |
| Panel Uzunluğu | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm, normalde 5800mm. |
| 20ft konteyner için özel kabul | |
| Panel kalınlığı | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm... |
| Alüminyum alaşımı | AA1100,AA3003,AA5005... (Gerekli diğer sınıflar) |
| Alüminyum kalınlığı | 0.03mm'den 0.50mm'e kadar |
| Ağırlık |
3mm: 8kg-13.3kg parça başına 4 mm: 12.7kg-27.89kg parça başına |
| Kaplama | PE kaplama PVDF kaplama, NANO, fırça yüzeyi, ayna yüzeyi |
| Temel malzeme | Geri dönüştürülebilir PE çekirdeği/Fireproof PE çekirdeği/Kırılmaz PE çekirdeği |
| Renk |
Metal/Mat/Parlak/Nacreous/Nano/Brushed/Mirror/ Granit/Ağaç |
| Teslimat | Depozitoyu aldıktan sonra iki hafta içinde |
| MOQ | 300 metrekare |
| Marka/OEM | Alüminyum metal/Kustomlaştırılmış |
| Ödeme Şartları | T/T, L/C görünümde, D/P görünümde, Western Union, Sinosure |
| Paketleme |
FCL: Toplu olarak; LCL: Ahşap palet paketinde; Müşterilerin talebi |
![]()
![]()
![]()
![]()
Her bir panel, taşıma sırasında maksimum korunma sağlamak için dikkatlice koruyucu filmle sarılır ve sağlam ahşap kasalara yerleştirilir.
![]()
Güvenilir uluslararası nakliye şirketleriyle ortaklık kurarak tüm dünyaya güvenli ve zamanında teslimat sağlıyoruz.Müşteri desteği ekibimiz herhangi bir nakliye sorusunu veya özel gereksinimleri yanıtlamak için kullanılabilir.
![]()
Ürünlerimize olan ilginiz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışma fırsatını dört gözle bekliyoruz.