|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | wooden package |
| Teslim süresi: | 15-20days |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Meter square /day |
Ürün Tanıtımı: JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD, 10 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip profesyonel bir alüminyum kompozit panel (ACP) üreticisidir. ACP panellerimiz, mükemmel hava koşullarına dayanıklılık, yangın geciktiricilik ve dekoratif performans sunan yüksek kaliteli alüminyum alaşım ve çekirdek malzemelerden yapılmıştır. Bina cepheleri, iç dekorasyon, ticari alanlar ve endüstriyel projelerde yaygın olarak kullanılan ürünlerimiz, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer bölgelere ihraç edilmekte ve küresel müşterilerden yüksek güven kazanmaktadır.
![]()
![]()
| Öğe | Detaylar |
|---|---|
| Kalınlık | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Standart Boyut | 12202440mm, 12502500mm, 1500*3000mm |
| Alüminyum Kalınlığı | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Kaplama Tipi | PE, PVDF (20 yıl garanti) |
| Yangın Derecesi | B1, B2, A2 (isteğe bağlı) |
| Yüzey Kaplaması | Düz renk, ahşap desenli, mermer, ayna, fırçalanmış vb. |
| MOQ | 500 metrekare |
| Teslim Süresi | Depozito alındıktan sonra 15-25 gün |
| Ödeme Vadesi | T/T, L/C |
Alüminyum kompozit panellerimiz yaygın olarak şunlarda kullanılır:
![]()
![]()
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD, 30.000+ metrekare üretim alanına ve yıllık 5 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip Jiaozuo, Henan'da bulunmaktadır. ISO 9001, CE ve diğer uluslararası sertifikaları geçmiş bulunmaktayız ve ürünlerimiz ASTM, AS/NZS ve diğer standartlara uygundur. Profesyonel Ar-Ge ve satış ekibimiz, küresel müşteriler için özelleştirilmiş çözümler ve teknik destek sağlayabilir.
![]()
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel'in marka adı nedir?
C: Marka adı Alushang'dır.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel'in model numarası nedir?
C: Model numarası 1220*2440MM 4MM'dir.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel hangi sertifikalara sahiptir?
C: SGS ve ISO tarafından sertifikalandırılmıştır.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel'in menşe yeri neresidir?
C: Paneller Çin'de üretilmektedir.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel için minimum sipariş miktarı nedir?
C: Minimum sipariş miktarı 500 metrekaredir.
|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | wooden package |
| Teslim süresi: | 15-20days |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Meter square /day |
Ürün Tanıtımı: JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD, 10 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip profesyonel bir alüminyum kompozit panel (ACP) üreticisidir. ACP panellerimiz, mükemmel hava koşullarına dayanıklılık, yangın geciktiricilik ve dekoratif performans sunan yüksek kaliteli alüminyum alaşım ve çekirdek malzemelerden yapılmıştır. Bina cepheleri, iç dekorasyon, ticari alanlar ve endüstriyel projelerde yaygın olarak kullanılan ürünlerimiz, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer bölgelere ihraç edilmekte ve küresel müşterilerden yüksek güven kazanmaktadır.
![]()
![]()
| Öğe | Detaylar |
|---|---|
| Kalınlık | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Standart Boyut | 12202440mm, 12502500mm, 1500*3000mm |
| Alüminyum Kalınlığı | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Kaplama Tipi | PE, PVDF (20 yıl garanti) |
| Yangın Derecesi | B1, B2, A2 (isteğe bağlı) |
| Yüzey Kaplaması | Düz renk, ahşap desenli, mermer, ayna, fırçalanmış vb. |
| MOQ | 500 metrekare |
| Teslim Süresi | Depozito alındıktan sonra 15-25 gün |
| Ödeme Vadesi | T/T, L/C |
Alüminyum kompozit panellerimiz yaygın olarak şunlarda kullanılır:
![]()
![]()
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD, 30.000+ metrekare üretim alanına ve yıllık 5 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip Jiaozuo, Henan'da bulunmaktadır. ISO 9001, CE ve diğer uluslararası sertifikaları geçmiş bulunmaktayız ve ürünlerimiz ASTM, AS/NZS ve diğer standartlara uygundur. Profesyonel Ar-Ge ve satış ekibimiz, küresel müşteriler için özelleştirilmiş çözümler ve teknik destek sağlayabilir.
![]()
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel'in marka adı nedir?
C: Marka adı Alushang'dır.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel'in model numarası nedir?
C: Model numarası 1220*2440MM 4MM'dir.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel hangi sertifikalara sahiptir?
C: SGS ve ISO tarafından sertifikalandırılmıştır.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel'in menşe yeri neresidir?
C: Paneller Çin'de üretilmektedir.
S: Bu PVDF Alüminyum Kompozit Panel için minimum sipariş miktarı nedir?
C: Minimum sipariş miktarı 500 metrekaredir.