|
|
| Adedi: | 500meter square |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | wooden package |
| Teslim süresi: | 15-20days |
| Ödeme yöntemi: | L/c, d/a, d/p |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Meter square /day |
| Makine Uzunluğu | 2.44m |
| MOQ | 300 m²; Tedarik: 100.000 m²/ay; Teslimat: 15-20 gün |
| Dış Cephe Kaplama Kalınlığı | Florokarbon (PVDF) kaplamalı 4-7MM varyantlar |
| Satış Sonrası Hizmet | Çevrimiçi Teknik Destek |
| Çok Yönlülük | Perde duvarlar, dış cephe kaplamaları ve iç dekorasyon (duvarlar, tavanlar) için idealdir, özel boyutlarda (standart 1220×2440mm, 5900mm uzunluğa kadar) ve 3-5mm kalınlık seçenekleriyle |
| Genişlik Özellikleri | 950mm, 1220mm (standart); 1260mm, 1350mm; 1450mm, 1520mm, 1600mm (maksimum) |
| Termal İzolasyon | k-değeri ≤0.03W/m*K |
| Nem Direnci | Su emme ≤1% |
|
|
| Adedi: | 500meter square |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | wooden package |
| Teslim süresi: | 15-20days |
| Ödeme yöntemi: | L/c, d/a, d/p |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Meter square /day |
| Makine Uzunluğu | 2.44m |
| MOQ | 300 m²; Tedarik: 100.000 m²/ay; Teslimat: 15-20 gün |
| Dış Cephe Kaplama Kalınlığı | Florokarbon (PVDF) kaplamalı 4-7MM varyantlar |
| Satış Sonrası Hizmet | Çevrimiçi Teknik Destek |
| Çok Yönlülük | Perde duvarlar, dış cephe kaplamaları ve iç dekorasyon (duvarlar, tavanlar) için idealdir, özel boyutlarda (standart 1220×2440mm, 5900mm uzunluğa kadar) ve 3-5mm kalınlık seçenekleriyle |
| Genişlik Özellikleri | 950mm, 1220mm (standart); 1260mm, 1350mm; 1450mm, 1520mm, 1600mm (maksimum) |
| Termal İzolasyon | k-değeri ≤0.03W/m*K |
| Nem Direnci | Su emme ≤1% |