|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | wooden package |
| Teslim süresi: | 15-20days |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Meter square /day |
| Ürün Kategorisi | PVDF Alüminyum Kompozit Panel |
|---|---|
| Özel Seçenekler | Standart dışı boyutlar ve benzersiz renk şemaları mevcuttur |
| Makine Uzunluğu | 2.44m |
| Menşe Yeri | HENAN, Çin |
| Panel Kalınlığı | 3mm-7mm |
| Standart Boyutlar | 1.22*2.44m |
| Birincil Uygulamalar | Giydirme cepheler ve dış dekorasyon |
| Kaplama Kalınlığı | 4-7mm |
|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | wooden package |
| Teslim süresi: | 15-20days |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Meter square /day |
| Ürün Kategorisi | PVDF Alüminyum Kompozit Panel |
|---|---|
| Özel Seçenekler | Standart dışı boyutlar ve benzersiz renk şemaları mevcuttur |
| Makine Uzunluğu | 2.44m |
| Menşe Yeri | HENAN, Çin |
| Panel Kalınlığı | 3mm-7mm |
| Standart Boyutlar | 1.22*2.44m |
| Birincil Uygulamalar | Giydirme cepheler ve dış dekorasyon |
| Kaplama Kalınlığı | 4-7mm |