|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/c, d/a, d/p |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
PVDF Alüminyum kompozit paneli, bir polietilen (PE) çekirdek malzemesine yapıştırılmış iki boyalı alüminyum panelden oluşur. ACM panelleri, iç veya dış mekan uygulamaları için mükemmel malzemelerdir.iyi boyut sabitliği gerektiren, düşük ağırlık ve pürüzsüz, parlak bir görünüm.
PVDF Alüminyum Kompozit Panelleri, kendilerini farklı kılan olağanüstü avantajlar sunar.PVDF kaplama solmaya ve kilyeyeye dayanırBu, sık sık yeniden boyanmayı veya değiştirmeyi ortadan kaldırır ve yaşam döngüsü maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.
Çöl sıcaklığı 50 ° C'yi aştığında ve yüksek irtifada -30 ° C'nin altındaki soğukta, paneller çarpıklık veya çatlak olmaksızın yapısal istikrarlarını korurlar.Dahili ısı yalıtımları ayrıca enerji tüketimini azaltır ̇ ticari binalarda HVAC maliyetlerini %15~20% azaltır.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Genişliği | 1000mm, 1220mm (normal), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (maksimum) |
| Uzunluk | 5800 mm'ye kadar |
| Standart Boyut | 1220mm (genişlik) * 2440mm (uzunluk) |
| Üretim kapasitesi | 100,000sqm / ay |
| İç Çekirdek Seçenekleri | Normal toksik olmayan polietilen, bir tarafta kırılmamış polietilen, iki tarafta kırılmamış polietilen, bakire LDPE, B1 yanmaz mineral dolu çekirdek, A2 yanmaz mineral dolu çekirdek |
Standart olmayan boyutlar ve özel renkler müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak mevcuttur
Bu sayfayı gördüğünüz için çok teşekkür ederim.
İşbirliğimizi samimiyetle bekliyoruz!
|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/c, d/a, d/p |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
PVDF Alüminyum kompozit paneli, bir polietilen (PE) çekirdek malzemesine yapıştırılmış iki boyalı alüminyum panelden oluşur. ACM panelleri, iç veya dış mekan uygulamaları için mükemmel malzemelerdir.iyi boyut sabitliği gerektiren, düşük ağırlık ve pürüzsüz, parlak bir görünüm.
PVDF Alüminyum Kompozit Panelleri, kendilerini farklı kılan olağanüstü avantajlar sunar.PVDF kaplama solmaya ve kilyeyeye dayanırBu, sık sık yeniden boyanmayı veya değiştirmeyi ortadan kaldırır ve yaşam döngüsü maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.
Çöl sıcaklığı 50 ° C'yi aştığında ve yüksek irtifada -30 ° C'nin altındaki soğukta, paneller çarpıklık veya çatlak olmaksızın yapısal istikrarlarını korurlar.Dahili ısı yalıtımları ayrıca enerji tüketimini azaltır ̇ ticari binalarda HVAC maliyetlerini %15~20% azaltır.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Genişliği | 1000mm, 1220mm (normal), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (maksimum) |
| Uzunluk | 5800 mm'ye kadar |
| Standart Boyut | 1220mm (genişlik) * 2440mm (uzunluk) |
| Üretim kapasitesi | 100,000sqm / ay |
| İç Çekirdek Seçenekleri | Normal toksik olmayan polietilen, bir tarafta kırılmamış polietilen, iki tarafta kırılmamış polietilen, bakire LDPE, B1 yanmaz mineral dolu çekirdek, A2 yanmaz mineral dolu çekirdek |
Standart olmayan boyutlar ve özel renkler müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak mevcuttur
Bu sayfayı gördüğünüz için çok teşekkür ederim.
İşbirliğimizi samimiyetle bekliyoruz!