|
|
| Adedi: | 400 metre kare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T, L/C, D/A, D/P |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
| Ürün kategorisi | PVDF Alüminyum Kompozit Panel |
|---|---|
| Çizik Direnci | ≥3H |
| İç mekan özellikleri | Çevreye güvenli, kokusuz, ısı yalıtımı ve nem direnci |
| Maksimum Uzunluk | 5900 mm'ye kadar |
| Başlıca Uygulamalar | Perdeler ve Dış Dekorasyon |
| Panel kalınlık aralığı | 3mm-7mm |
| Dış kaplama kalınlığı | 4-7mm |
| Yüzey Kaplama | Özel Florokarbon (PVDF) katmanı |
| Kişiselleştirme Seçenekleri | Standart olmayan boyutlar ve özel renk paletleri mevcut |
|
|
| Adedi: | 400 metre kare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T, L/C, D/A, D/P |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
| Ürün kategorisi | PVDF Alüminyum Kompozit Panel |
|---|---|
| Çizik Direnci | ≥3H |
| İç mekan özellikleri | Çevreye güvenli, kokusuz, ısı yalıtımı ve nem direnci |
| Maksimum Uzunluk | 5900 mm'ye kadar |
| Başlıca Uygulamalar | Perdeler ve Dış Dekorasyon |
| Panel kalınlık aralığı | 3mm-7mm |
| Dış kaplama kalınlığı | 4-7mm |
| Yüzey Kaplama | Özel Florokarbon (PVDF) katmanı |
| Kişiselleştirme Seçenekleri | Standart olmayan boyutlar ve özel renk paletleri mevcut |