|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Fildişi alüminyum kompozit panellerimiz, mimari duvar kaplama uygulamaları için özelleştirilebilir renk seçenekleriyle dayanıklı bir PVDF kaplamasına sahiptir.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Standart Genişlik | 1000mm, 1220mm (normal) |
| Maksimum Genişlik | 1250mm-1575mm |
| Maksimum Uzunluk | 5800 mm'ye kadar |
| Standart Panel Boyutu | 1220 mm * 2440 mm |
| Aylık Üretim Kapasitesi | 100,000sqm |
| Temel Malzeme Seçenekleri | PE, LDPE, B1/A2 yangın için uygun mineral çekirdekleri |
İsteğe bağlı özel boyutlar ve renkler,Standard Fildişi (RAL 9001/9010) veya özel projeye özelleştirilebilir tonlarda mevcuttur.
PVDF Beyaz Alüminyum Kompozit Panellerimiz, özellikle Güneydoğu Asya ve Orta Asya gibi zorlu iklimlerde yüksek katlı bina cepheleri ve dış kaplama projeleri için tasarlanmıştır.
Deneyim Yeniliklerle buluşur.En son teknoloji tesisimiz 2021'de WENXIAN'a taşındı.20 yıllık uzmanlık deneyimiAlüminyum Kompozit Paneller (ACP) ve Alüminyum Finerlerin üretimi.
Ürünlerimize olan ilginiz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışma fırsatını dört gözle bekliyoruz.
|
|
| Adedi: | 300 metrekare |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
Fildişi alüminyum kompozit panellerimiz, mimari duvar kaplama uygulamaları için özelleştirilebilir renk seçenekleriyle dayanıklı bir PVDF kaplamasına sahiptir.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Alüminyum Deri Kalınlığı | 0.06mm-0.50mm |
| Toplam Panel Kalınlığı | 2mm-6mm |
| Standart Genişlik | 1000mm, 1220mm (normal) |
| Maksimum Genişlik | 1250mm-1575mm |
| Maksimum Uzunluk | 5800 mm'ye kadar |
| Standart Panel Boyutu | 1220 mm * 2440 mm |
| Aylık Üretim Kapasitesi | 100,000sqm |
| Temel Malzeme Seçenekleri | PE, LDPE, B1/A2 yangın için uygun mineral çekirdekleri |
İsteğe bağlı özel boyutlar ve renkler,Standard Fildişi (RAL 9001/9010) veya özel projeye özelleştirilebilir tonlarda mevcuttur.
PVDF Beyaz Alüminyum Kompozit Panellerimiz, özellikle Güneydoğu Asya ve Orta Asya gibi zorlu iklimlerde yüksek katlı bina cepheleri ve dış kaplama projeleri için tasarlanmıştır.
Deneyim Yeniliklerle buluşur.En son teknoloji tesisimiz 2021'de WENXIAN'a taşındı.20 yıllık uzmanlık deneyimiAlüminyum Kompozit Paneller (ACP) ve Alüminyum Finerlerin üretimi.
Ürünlerimize olan ilginiz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışma fırsatını dört gözle bekliyoruz.