|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Normal Genişlik | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (özel kabul edilir) |
| Panel Uzunluğu | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (normalde 5800mm içinde) |
| Panel Kalınlığı | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm |
| Alüminyum Alaşım | AA1100, AA3003, AA5005 (diğer sınıflar mevcuttur) |
| Alüminyum Kalınlığı | 0.03mm ila 0.50mm |
| Ağırlık | 3mm: 8kg-13.3kg adet başına 4mm: 12.7kg-27.89kg adet başına |
| Kaplama | PE, PVDF, NANO, Fırçalanmış yüzey, ayna yüzeyi |
| Çekirdek Malzemesi | Geri Dönüştürülmüş PE Çekirdek/Yangın Geciktirici PE Çekirdek/Kırılmaz PE Çekirdek |
| Renk Seçenekleri | Metalik/Mat/Parlak/Sedefli/Nano/Fırçalanmış/Ayna/Granit/Ahşap |
Üstün UV Direnci: Solma veya bozulma olmadan yüksek güneş radyasyonuna dayanacak şekilde formüle edilmiştir.
Endüstriyel Korozyon Koruması: Asit yağmuru, tuz spreyi ve endüstriyel kirleticilere karşı dayanıklıdır, bu da onu kıyı ve kentsel alanlar için ideal kılar.
Anti-Tozlanma Performansı: Yüksek yoğunluklu reçine yüzey oksidasyonunu ve tozlanmayı önler.
B1/A2 Sınıfı Yangın Dayanımı: Uluslararası güvenlik standartlarını karşılamak üzere yangın geciktirici bir çekirdek ile tasarlanmıştır
Yüksek Katlı Ofis Binaları (Dış Cephe Giydirme Sistemleri)
Ticari Kompleksler ve Alışveriş Merkezleri
Bina Tadilatı ve Yenileme Projeleri
Kamu Altyapısı (Havaalanları, Tren İstasyonları)
Henan merkezli bir üretici olarak profesyonel denize elverişli ambalaj sağlıyoruz. Her parti, küresel destinasyonlara güvenli deniz taşımacılığı için optimize edilmiş, gökyüzüne bakan ahşap paletler ve neme dayanıklı film ile sabitlenir.
![]()
|
|
| Adedi: | 500 metrekare. |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | ahşap paket |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Tedarik kapasitesi: | 30000 Metrekare /gün |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Normal Genişlik | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (özel kabul edilir) |
| Panel Uzunluğu | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (normalde 5800mm içinde) |
| Panel Kalınlığı | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm |
| Alüminyum Alaşım | AA1100, AA3003, AA5005 (diğer sınıflar mevcuttur) |
| Alüminyum Kalınlığı | 0.03mm ila 0.50mm |
| Ağırlık | 3mm: 8kg-13.3kg adet başına 4mm: 12.7kg-27.89kg adet başına |
| Kaplama | PE, PVDF, NANO, Fırçalanmış yüzey, ayna yüzeyi |
| Çekirdek Malzemesi | Geri Dönüştürülmüş PE Çekirdek/Yangın Geciktirici PE Çekirdek/Kırılmaz PE Çekirdek |
| Renk Seçenekleri | Metalik/Mat/Parlak/Sedefli/Nano/Fırçalanmış/Ayna/Granit/Ahşap |
Üstün UV Direnci: Solma veya bozulma olmadan yüksek güneş radyasyonuna dayanacak şekilde formüle edilmiştir.
Endüstriyel Korozyon Koruması: Asit yağmuru, tuz spreyi ve endüstriyel kirleticilere karşı dayanıklıdır, bu da onu kıyı ve kentsel alanlar için ideal kılar.
Anti-Tozlanma Performansı: Yüksek yoğunluklu reçine yüzey oksidasyonunu ve tozlanmayı önler.
B1/A2 Sınıfı Yangın Dayanımı: Uluslararası güvenlik standartlarını karşılamak üzere yangın geciktirici bir çekirdek ile tasarlanmıştır
Yüksek Katlı Ofis Binaları (Dış Cephe Giydirme Sistemleri)
Ticari Kompleksler ve Alışveriş Merkezleri
Bina Tadilatı ve Yenileme Projeleri
Kamu Altyapısı (Havaalanları, Tren İstasyonları)
Henan merkezli bir üretici olarak profesyonel denize elverişli ambalaj sağlıyoruz. Her parti, küresel destinasyonlara güvenli deniz taşımacılığı için optimize edilmiş, gökyüzüne bakan ahşap paletler ve neme dayanıklı film ile sabitlenir.
![]()